Teen Challenge a Exodus Global Alliance uspořádali vPraze konferenci, jejímž záměrem bylo pomoci lidem porozumět homosexualitě zperspektivy naděje na změnu, kterou přináší křesťanství.

Ve světě, kde bývá homosexualita buď bezpodmínečně akceptována, nebo naopak zavrhována jako hřích, větší než všechny ostatní, tato konference přinesla ještě jiný pohled. Drží se Božích standardů pro sexualitu, tak jak jsou uvedeny vBibli a přitom jasně na Boží schopnost odpustit a přinést uzdravení a hlubokou a trvalou změnu do bolesti a zápasů homosexuála.

Zde jsou on-line dostupné prezentace zpřednášek této konference. Prezentace je možné otevřít a prohlížet za pomoci programu Power Point (pokud jej máte nainstalovaný na svém lokálním počítači) Jednoduše klikněte na odkaz „download" pod prezentací, na kterou se chcete podívat. Pokud máte Power Point, automaticky začne stahování a následné spuštění prezentace. Některé počítače se vás vzávislosti na nakonfigurování dotáží, zda chcete nejdříve uložit prezentaci na svůj hard disk. Pak je možné prezentaci spustit zhard disku.

Pokud nemáte program Power Point, můžete získat zdarma program Power Point viewer od Microsoftu. Klikněte na linku downloadu programu Power Point Viewer od Microsoftu.

Pro další informace kontaktujte:

 

Exodus Global Alliance at Contact Us.

Teen Challenge at n-office@teenchallenge.cznchallenge.cz

Website: www.teenchallenge.czNAMEDESCRIPTIONTYPE OF FILE
CZ-1Introduction to Exodus Global AlliancePPTDownload
CZ-2Spitzer studies people who changedPPTDownload
CZ-3Answering the CriticsPPTDownload
CZ-4Roots of HomosexualityPPTDownload
CZ-5Counselling unwanted homosexualityPPTDownload
CZ-6Preventing homosexualityPPTDownload
CZ-7SexualityPPTDownload
CZ-8Realistic ExpectationsPPTDownload
CZ-9Church MinistryPPTDownload