Teen Challenge a Exodus Global Alliance uspořádaly konferenci v Centru měsíce, jejímž cílem bylo pomoci lidem pochopit homosexuální perspektivu naděje na změnu, která je oživena.

Ve světě, kde je homosexualita buď bezpodmínečně přijata, nebo odmítnuta jako hřích, více než všechno ostatní, tato konference další perspektivu. Držet Boží standardy pro sexualitu, jak se objevují v Bibli, jasně o Boží schopnosti odpouštět a uzdravovat, a hluboké a trvalé změny v bolesti a homosexualitě.

Zde jsou online prezentace této konference. Prezentace si můžete prohlédnout pomocí Power Pointu (pokud je nainstalován na lokálním počítači) Stačí kliknout na odkaz "Download" Pokud máte Power Point, automaticky se spustí stahování a spuštění prezentace. V závislosti na konfiguraci se nejprve zeptejte, zda chcete prezentaci uložit na pevný disk, poté můžete spustit prezentaci z disku.

Pokud nemáte Power Point, můžete získat prohlížeč Microsoft Power Point zdarma. Klikněte na odkaz ke stažení pro PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.

Další informace vám poskytne:

Teen Challenge at n-office@teenchallenge.cznchallenge.cz

Website: www.teenchallenge.czNAME DESCRIPTION TYPE OF FILE  
CZ-1 Introduction to Exodus Global Alliance PPT Download
CZ-2 Spitzer studies people who changed PPT Download
CZ-3 Answering the Critics PPT Download
CZ-4 Roots of Homosexuality PPT Download
CZ-5 Counselling unwanted homosexuality PPT Download
CZ-6 Preventing homosexuality PPT Download
CZ-7 Sexuality PPT Download
CZ-8 Realistic Expectations PPT Download
CZ-9 Church Ministry PPT Download